3919-34WM-500-34WM
Kenmerken
Artikelnr.:
3919-34WM-500-34WM
Maat:
DN20
Doorlaat:
Ø20 mm
Lengte:
500 mm
Buigradius:
>80 mm
Materiaal:
O2Stopp
Min. werktemp.:
1 °C
Max. werktemp.:
90 °C
Max. werkdruk:
10 bar bij 20°C
Gaskeur:
Nee
Fabrieksgarantie:
2 jaar
O2-Stopp slang, DN20 3/4" wartelmoer x 500 mm x 3/4" wartelmoer
Flexibele O2-stopp RVS-omvlochten aansluitslang van zuurstofdichte kwaliteit. Inwendige doorlaat ca. 20 mm. Voorzien van messing vernikkelde 3/4" wartelmoeren aan beide zijden.